איחוד וחלוקה

איחוד וחלוקה

מהו איחוד וחלוקה במקרקעין? מי אמון על מלאכת הערכת שווי הנכס וחלוקתו? איך בוחרים משרדי שמאות מתאימים לעניין איחוד וחלוקה?

לבד הערכת שווי נכסים ישנם נושאים מורכבים יותר איתם מתמודדים משרדי שמאות בעבודתם, כמו במקרים של איחוד וחלוקה. בעלי נכסים או בעלי שטחים נדרשים לא פעם להליך של חלוקה בין בעלים, על השמאי להעריך שווי הנכס בשלמות וכן לחלק את הנכס בין הבעלים ולשביעות רצונם,חלוקה בין בעלים יכולה כאמור לנבוע מסיבות רבות.

כמו כן במקרים של חלוקה בין שותפים חשוב מאוד כי אותו משרד אשר יקבל על עצמו את הטיפול בעניין זה יהיה בעל ניסיון והתמחות ספציפית לאותו התחום של שמאות. על מנת שתהיה חלוקה בין שותפים הוגנת וצודקת על השמאי להכיר היטב את מלאכת החלוקה תוך ידיעה נרחבת של החוק, הפסיקה והתקינה הרלוונטית. 

איחוד וחלוקה? איך בוחרים משרד שמאות?

כאמור את הנושא הספציפי הזה של איחוד וחלוקה יש להכיר ולהיות בעל ניסיון רב ובעל ידע נרחב. במקרים של חלוקת נחלות או שטחים כאלה ואחרים שבהם ישנם מבנים העסק הוא מורכב ומסובך הרבה יותר. .

איחוד וחלוקה רק עם אחיקם ביתן

משרד השמאות אחיקם ביתן בעל ניסיון של שנים רבות בטיפול ספציפי במקרים של חלוקת נכסים כאלה ואחרים. צוות של מומחים לתחום ישמח להעניק לכם את השירותים המקצועיים ביותר על מנת לסייע בפתרון מחלוקות .

הערכת שווי נחלות

 
בניית אתרים Interdate LTD קידום אתרים