שמאות נדל"ן

שמאות נדל"ן

עד כמה חשובה עבורנו שמאות נדל"ן? מי זקוק לשירות זה? איך לבחור את משרד השמאות הטוב ביותר? על סמך מה נקבע שוווי הנכס ? 

מוכר או קונה נכס? קודם  כל ערוך שמאות נדל"ן. הערכת שווי נכס לפני מכירה או רכישה היא אבן דרך שכל משקיע או בעל נכס זקוק לה. שמאות נדל"ן מקצועית תעניק לכם תמונה מלאה על שווי הנכס, על מצבו המשפטי וכן על מצבו התכנוני, לרבות התייחסות למיסוי בשלב המכירה או הרכישה וכן נזקים סמויים שאינם ניתנים לזיהוי לעין בלתי מקצועית.

גובה שוווי הנכס נקבע על ידי מספר רב של פרמטרים בין היתר אחד הפרמטרים הוא העסקאות שבוצעו בתקופה האחרונה באזור בו נמצא הנכס. לא פעם בעלי נכסים כאלה ואחרים דורשים סכומים שאינם אוחזים כל קשר למציאות ובכך למעשה פוגעים בעצמם ובשוק הנדל"ן בסביבתם. 

מצד הרוכשים נושא שמאות נדל"ן הוא קריטי לא פחות. לא פעם מגיע רוכש פוטנציאלי כזה או אחר לנכס אשר הוא מעוניין לרכוש אותו ונתקל בדרישה גבוהה מידי. כמו כן שמאות נדל"ן מקצועית תעזור הן להשלים את העסקה לשביעות רצון שני הצדדים והן תעזור בהמשך הליך לקיחת משכנתא אם זה נדרש.

משרד של שמאות נדלן ישלח אל הנכס שמאי אשר מקובל על הבנק בו ירצה הרוכש לקבל משכנתא. שמאי נדלן זה יצטרך להעריך את שווי הדירה על פי הנתונים אותם הוא רואה בשטח כמו גודל הנכס, מצב בנכס וכולי, ולאחר מכן יצטרך שמאי נדלן זה להכין שומת נדל"ן. הבנק יקבע את גובה המשכנתא אך ורק על פי שומת נדל"ן זו.

שמאות נדלן? איך בוחרים את משרד השמאות?

חשוב מאוד להקפיד בבחירת משרד שמאות נדל"ן אשר מתמחה ספציפית בתחום ובאזור בו מצוי הנכס. תחום השמאות הוא נרחב ביותר ועל כן יש להתאים את השמאי המתמקצע ומתמחה בתחום זה. כמו כן יש לקבל חוות דעת חיובית על משרד שמאות זה שכן אין להתפשר על הטוב ביותר.

שמאות נדל"ן זה אחיקם ביתן

צוות של מומחים בתחומי שמאות רבים יעמדו לרשותכם במקצועיות ועם ניסיון רב שנים. הניסיון שנרכש הוא בשל טיפול בלקוחות מרוצים רבים החל מלקוחות פרטיים ועד לטיפול בחברות ענק. שירות אישי ויעיל באחריות ובמקצועיות .  

הערכת שווי דירה

 
בניית אתרים Interdate LTD קידום אתרים