שמאי נדל"ן בת"א

קיימים מגוון משרד שמאי נדל"ן בת"א. בין אם אתם אדם פרטי בעל נכס או בעל נכסים או חברה להשקעה בנדל"ן אתם זקוקים למשרד שמאים איכותי לצדכם. משרד שמאים שעובד איתכם לאורך זמן ומסייע לכם בכל הטיפול בנכסים שלכם. חשוב לבחור משרד שמאים בעל ותק וניסיון ומוניטין מקצועי מצוין. משרד מצטיין שיספק לכם שירותי הערכת שווי בית או הערכת שווי קרקע או  הערכת שווי נדל"ן אחרת.

1.       בין משרד שמאי נדל"ן בת"א שונים בולט וידוע ובעל מוניטין הוא משרד השמאים אחיקם ביתן ושות' בע"מ, משרדנו הוא משרד ותיק שהוקם במקור עוד בשנת 1971 ובמתכונתו הנוכחית פעיל משנת 2001. מנהל המשרד הוא מר אחיקם ביתן,  MBA במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב ושמאי מקרקעין מוסמך.

2.       אחיקם ביתן כיהן כשמאי במשרד המשפטים וכשמאי ממשלתי ראשי במחוז תל אביב. לא תמצאו משרד יותר מקצועי, יותר מצוי בידע הנדרש, יותר מעודכן ומעורב ממשרד שמאים אחיקם ביתן.

3.       אנו לשירותכם במגוון שירותי שמאות שונים ורבים. בין אם אתם זקוקים לשירותי הערכת שווי בית או הערכת שווי קרקע או כול הערכת שווי נדל"ן משרד אחיקם ביתן הוא הבחירה הנבונה.

4.       מר אחיקם ביתן בחר ובנה לו נבחרת מובילה של חמישה שמאים מבריקים מעמיקים ומקצועיים שיעשו עבורכם יותר ויפעלו במרץ ובעוז עבור לקוחותיהם. שמאי המקרקעין של אחיקם ביתן שולטים גם בהיבטים המשפטיים, בהיבטים התכנוניים ובחוקים ובתקנות העוסקים בשמאות מקרקעין. יש הרבה משרד שמאי נדל"ן בת"א אבל לקוחות גדולים ומובילים במשק בוחרים רק במשרד של אחיקם ביתן.

5.        חברות נדל"ן מובילות הן לקוחות נאמנים של אחיקם ביתן ושות' בע"מ כמו כן חברות פרטיות ממגוון תחומים וכן חברות ציבוריות. לקוחות נוספים הם מגוון יזמי נדל"ן מצליחים שיודעים שחלק מההצלחה שלהם נובעת משמאי מקרקעין מעולה שעומד לצידם. אך גם בעלי נכסים פרטיים רבים הם בין לקוחותינו. אנו מסורים ומשקיעים בכול לקוח וכול לקוח שלנו הוא לקוח מרכזי וחשוב. בין אם אתם זקוקים לטיפול קצר וחד פעמי או לשירותי שמאות מתמשכים אנו כאן להציע את המקצועיות שלנו שאין בה פשרות או סייגים.

 
בניית אתרים Interdate LTD קידום אתרים